Kurumsal

Ataş Ayakkabı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ; 47 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren erkek ayakkabı konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; çeşitli modellerde erkek ayakkabısı üretmektedir.
Hizmetlerimiz orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede ayakkabı sektöründe tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensiplerii daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Ataş Ayakkabı, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bu gün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. Saygılarımızla.
Ataş Ayakkabı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Misyonumuz;ayakkabı sektöründe yüksek kaliteli hizmetleri sağlamak,ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

Vizyonumuz; müşteri memnuniyetini öncelikli tutmak ve hizmette kaliteden ödün vermemektir.Hizmeti ,edindiği bilgi ve tecrübeyi müşteriye çekinmeden sunmak,hizmet unsuru ne olursa olsun müşteri ile başından sonuna kadar kalite ve fiyat konusunda diyalog içinde olmak,müşterinin ve firmamızın fikirlerini bir bütün içinde ele alıp,doğru çözümler üretme konusu öncelikli amacımızdır.

0326 225 02 06
Ataş Ayakkabı Markalar